Week van het Paard, 23 t/m 31 mei
Zaterdag 23 mei start de Week van het Paard van start! Een week waarin de paardenhouders laten zien hoe veelzijdig, professioneel en waardevol de Nederlandse paardensector is.
Zaterdag 23 mei start de Week van het Paard van start! Een week waarin de paardenhouders laten zien hoe veelzijdig, professioneel en waardevol de Nederlandse paardensector is.
In januari informeerde LTO over de gevonden antistoffen tegen het vogelgriep-virus (HPAI) bij een koe op een melkveebedrijf in Friesland. De resultaten van diverse onderzoeken zijn inmiddels bekend en volgens experts lijkt de Friese casus een incident te zijn geweest.
Het Wetsvoorstel Grondgebondenheid van ex-Kamerlid Holman en Kamerlid Grinwis is als onderdeel van een standaardprocedure genotificeerd aan de Europese Commissie. Op grond van een Europese richtlijn moeten lidstaten alle conceptwetsvoorstellen insturen aan de Europese Commissie.
Staatssecretaris Erkens van LVVN en minister Hermans van VWS waren op bezoek bij een geitenhouderij om kennis te maken met de vele facetten van de sector. De proactieve houding die de sector liet zien werd nadrukkelijk erkend door beide bewindspersonen.