Mensen

De medewerkers van LTO Nederland behartigen in Den Haag en Brussel dagelijks de belangen van de boeren en tuinders. Naast medewerkers van LTO Nederland zetten bestuurders zich vanuit een vakgroep, thema of portefeuille in voor de leden.

Bestuur en Directie

Ger Koopmans

Voorzitter LTO Nederland

Portefeuillehouder Internationaal

Dirk Bruins

Bestuurslid

Voorzitter LTO Noord

Wim Bens

Bestuurslid

Voorzitter ZLTO

Thijs Rompelberg

Bestuurslid

Voorzitter LLTB

Hans Van den Heuvel

Algemeen Directeur

Medewerkers

Anne Wietse Boer

Themaspecialist Water

Anneke van Dijk

Sectorspecialist Bomen, Vaste Planten en Zomerbloemen

Themaspecialist Gezonde Planten

Annemarie Breukers

Themaspecialist Ondernemerschap en Onderwijs

Anouchka Nathounie

Secretaresse

Ard Mooij

Themaspecialist Pacht

Arjen Brak

Sectorspecialist Akkerbouw en Vollegrondsgroente

Bjørn van den Boom

Manager Public Affairs en Communicatie

Colinda van Rees

Sectorspecialist Melkveehouderij

Diana Eleveld

Themaspecialist sociaal economisch beleid

Elzemieke Gersen

Sectorspecialist Melkveehouderij

Erik-Lutein Nijsingh

Themaspecialist Ruimtelijke Ontwikkeling

Ernest Bokkers

Sectorspecialist Pluimveehouderij

Sectorspecialist Kalverhouderij

Erwin Haveman

Themaspecialist Klimaat en Energie

Eva Burgers

Adviseur stakeholdermanagement

Evelien Drenth

Sectorspecialist Akkerbouw en Vollegrondsgroente

Gineke van Don

Directiesecretaris

Hans Haarsma

Themaspecialist Natuur en stikstof

Hans Koehorst

Themacoördinator Plantaardige Sectoren en Multifunctionele Landbouw

Hans Van den Heuvel

Algemeen Directeur

Heleen Prinsen

Themaspecialist Gezonde Dieren

Herman Litjens

Themaspecialist Platteland en omgeving

Irma Gruben

Secretaresse

Irma Pronk

Secretaresse

Jessie Megens

Sectorspecialist Geitenhouderij

Job Knobbout

Adviseur Public Affairs

Josephine Stellingwerf

Communicatieadviseur

Judith Sponselee

Lobbyist Brussel

Judith Wieffering

Themaspecialist Onderwijs en ondernemerschap

Klaas Johan Osinga

Themaspecialist Internationaal

Kostijn van Ginkel

Sectorspecialist Schapenhouderij

Sectorspecialist Vleesveehouderij

Sectorspecialist Konijnenhouderij

Lisa van der Voort

Junior directiesecretaris

Mariëlle de Jong

Themaspecialist Ondernemerschap

Mark Heijmans

Themacoördinator Dierlijke Sectoren

Marloes van Schaik

Sectorspecialist Multifunctionele Landbouw

Mieke Theunissen

Sectorspecialist Paardenhouderij

Pauline Maat

Communicatieadviseur

Peter Knippels

Themaspecialist Gezonde Planten

Peter van ’t Westeinde

Sectorspecialist Paddenstoelen

Qun Jansen

Stagiaire Brussel

Sander van Diepen

Lobbyist Den Haag

Willemien van de Kandelaar

Themaspecialist Bodem en Mineralen

Vakgroep Akkerbouw en Vollegrondsgroente

Tineke de Vries

Vakgroep Akkerbouw en Vollegrondsgroente Voorzitter

Bert Merx

Vakgroep Akkerbouw en Vollegrondsgroente Lid

Dirk Jan Beuling

Vakgroep Akkerbouw en Vollegrondsgroente Lid

Hendrik Jan ten Cate

Vakgroep Akkerbouw en Vollegrondsgroente Lid

John Stemkens

Vakgroep Akkerbouw en Vollegrondsgroente Lid

Klaas Schenk

Vakgroep Akkerbouw en Vollegrondsgroente Lid

Pieter Evenhuis

Vakgroep Akkerbouw en Vollegrondsgroente Lid

Peter Berghuis

Vakgroep Akkerbouw en Vollegrondsgroente Lid

Ton Slagter

Vakgroep Akkerbouw en Vollegrondsgroente Lid

Vakgroep Bomen, vaste planten en zomerbloemen

Bob Leenders

Vakgroep Bomen, Vaste Planten en Zomerbloemen Lid

Corine Fleuren

Vakgroep Bomen, Vaste Planten en Zomerbloemen Lid

Erik Stuurbrink

Vakgroep Bomen, Vaste Planten en Zomerbloemen Voorzitter

Jan van Leeuwen

Vakgroep Bomen, Vaste Planten en Zomerbloemen Lid

Jan Veltmans

Vakgroep Bomen, Vaste Planten en Zomerbloemen Lid

Marco van Ruiten

Vakgroep Bomen, Vaste Planten en Zomerbloemen Lid

Martijn Doorn

Vakgroep Bomen, Vaste Planten en Zomerbloemen Lid

Remco Beekers

Vakgroep Bomen, Vaste Planten en Zomerbloemen Lid

Vakgroep Geitenhouderij

Alexander van der Schans

Vakgroep Geitenhouderij lid

Goffe de Boer

Vakgroep Geitenhouderij Lid

Jos Tolboom

Vakgroep Geitenhouderij Voorzitter

Niels van Middelkoop

Vakgroep Geitenhouderij lid

Tonja Olislagers

Vakgroep Geitenhouderij lid

Vakgroep Kalverhouderij

Erwin Huisman

Vakgroep Kalverhouderij Lid

Joris van der Doelen

Vakgroep Kalverhouderij Lid

Kees van Herk

Vakgroep Kalverhouderij lid

Mariska Timmerman-Bosman

Vakgroep Kalverhouderij Lid

Teus Kreuger

Vakgroep Kalverhouderij voorzitter

Wim Brouwer

Vakgroep Kalverhouderij Lid

Vakgroep Konijnenhouderij

Henk Oonk

Vakgroep Konijnenhouderij Lid

Jacq Groenewoud

Vakgroep Konijnenhouderij Lid

Robbert Bekkers

Vakgroep Konijnenhouderij Voorzitter

Sjef Lavrijsen

Vakgroep Konijnenhouderij Lid

Vakgroep Melkveehouderij

Erwin Wunnekink

Vakgroep Melkveehouderij Voorzitter

Harm Albring

Vakgroep Melkveehouderij lid

Jos Verstraten

Vakgroep Melkveehouderij Lid

Ria Derks

Vakgroep Melkveehouderij Lid

Wilco Brouwer de Koning

Vakgroep Melkveehouderij Lid

Vakgroep Multifunctionele Landbouw

Alex Spieker

Vakgroep Multifunctionele Landbouw Lid

Bart Pijnenburg

Vakgroep Multifunctionele Landbouw Voorzitter

Karolien Hupkes

Vakgroep Multifunctionele Landbouw Lid

Linda de Groot

Vakgroep Multifunctionele Landbouw Lid

Vakgroep Paardenhouderij

Herbert de Vries

Vakgroep Paardenhouderij lid

Marieke Toonders

Vakgroep Paardenhouderij Voorzitter

Matthijs Maat

Vakgroep Paardenhouderij Lid

Vakgroep Paddenstoelen

Arjan Stello

Vakgroep Paddenstoelen Lid

Coen Verkooijen

Vakgroep Paddenstoelen Lid

Gerard Sikes

Vakgroep Paddenstoelen Lid

Peter van den Berg

Vakgroep Paddenstoelen Lid

Tom van Wijk

Vakgroep Paddenstoelen Voorzitter

Warmolt Boer

Vakgroep Paddenstoelen Lid

Vakgroep Pluimveehouderij

Dirk van der Sterren

Vakgroep Pluimveehouderij Lid

Jacco Wisserhof

Vakgroep Pluimveehouderij Lid

Jan Verhoijsen

Vakgroep Pluimveehouderij Lid

Kees de Jong

Vakgroep Pluimveehouderij Voorzitter

Piet Faber

Vakgroep Pluimveehouderij Lid

Vakgroep Schapenhouderij

Albert van der Ploeg

Vakgroep Schapenhouderij Lid

Erik van Norel

Vakgroep Schapenhouderij lid

Saskia Duives-Cahuzak

Vakgroep Schapenhouderij Voorzitter

Sef Janssen

Vakgroep Schapenhouderij Lid

Vakgroep Vleeshouderij

Bas Haarhuis

Vakgroep Vleesveehouderij Lid

Geert Rutten

Vakgroep Vleesveehouderij Lid

John van Can

Vakgroep Vleesveehouderij Lid

Luc Packbier

Vakgroep Vleesveehouderij Lid

Wouter Hartendorf

Vakgroep Vleesveehouderij Voorzitter

Vrouw en Bedrijf

Gerjanne Doppenberg

Vrouw en Bedrijf Lid

Helma Vermuë

LTO Vrouw en Bedrijf Voorzitter

Lobke van Oorschot-Coppens

Vrouw en Bedrijf Lid

Portefeuillehouders

Joris Baecke

Portefeuillehouder Bodem en Water

Eric Douma

Portefeuillehouder Ondernemerschap & Onderwijs

Edwin Michiels

Portefeuillehouder Natuur, Klimaat & Energie

Jeannette van de Ven

Portefeuillehouder Gezonde Dieren

Ron Mulders

Portefeuillehouder Gezonde Planten

Voorzitter Nederlandse Fruitteelt Organisatie

Bert Zandman

Portefeuillehouder Platteland en Omgeving