Vakgroepbestuurders

Vakgroep Akkerbouw en Vollegrondsgroente

Tineke de Vries

Vakgroep Akkerbouw en Vollegrondsgroente Voorzitter

Bert Merx

Vakgroep Akkerbouw en Vollegrondsgroente Lid

Dirk Jan Beuling

Vakgroep Akkerbouw en Vollegrondsgroente Lid

Hendrik Jan ten Cate

Vakgroep Akkerbouw en Vollegrondsgroente Lid

John Stemkes

Vakgroep Akkerbouw en Vollegrondsgroente Lid

Klaas Schenk

Vakgroep Akkerbouw en Vollegrondsgroente Lid

Marcel Scholtens

Vakgroep Akkerbouw en Vollegrondsgroente Lid

Pieter Evenhuis

Vakgroep Akkerbouw en Vollegrondsgroente Lid

Peter Berghuis

Vakgroep Akkerbouw en Vollegrondsgroente Lid

Robert van Meer

Vakgroep Akkerbouw en Vollegrondsgroente Lid

Vakgroep Bomen, vaste planten en zomerbloemen

Aad Vollebregt

Vakgroep Bomen, Vaste Planten en Zomerbloemen Voorzitter

Harrie Groenbroek

Vakgroep Bomen, Vaste Planten en Zomerbloemen Lid

Jan van Leeuwen

Vakgroep Bomen, Vaste Planten en Zomerbloemen Lid

Jan Veltmans

Vakgroep Bomen, Vaste Planten en Zomerbloemen Lid

Marco van Ruiten

Vakgroep Bomen, Vaste Planten en Zomerbloemen Lid

Remco Beekers

Vakgroep Bomen, Vaste Planten en Zomerbloemen Lid

Sander Hendrikx

Vakgroep Bomen, Vaste Planten en Zomerbloemen Lid

Vakgroep Geitenhouderij

Alexander van der Schans

Vakgroep Geitenhouderij lid

Henk van Roekel

Vakgroep Geitenhouderij Lid

Jos Tolboom

Vakgroep Geitenhouderij Voorzitter

Niels van Middelkoop

Vakgroep Geitenhouderij lid

Vakgroep Kalverhouderij

Erwin Huisman

Vakgroep Kalverhouderij Lid

Joris van der Doelen

Vakgroep Kalverhouderij Lid

Kees van Herk

Vakgroep Kalverhouderij Vicevoorzitter

Mariska Timmerman – Bosman

Vakgroep Kalverhouderij Lid

Wim Brouwer

Vakgroep Kalverhouderij Lid

Wim Thus

Vakgroep Kalverhouderij Voorzitter

Vakgroep Melkveehouderij

Eline Vedder

Vakgroep Melkveehouderij Lid

Erwin Wunnekink

Vakgroep Melkveehouderij Voorzitter

Herman Bakhuis

Vakgroep Melkveehouderij Lid

Jos Verstraten

Vakgroep Melkveehouderij Lid

Ria Derks

Vakgroep Melkveehouderij Lid

Wilco Brouwer de Koning

Vakgroep Melkveehouderij Lid

Vakgroep Vrouw en Bedrijf

Helma Vermuë

Voorzitter LTO Vrouw en Bedrijf

Vakgroep Multifunctionele Landbouw

Arjan Monteny

Vakgroep Multifunctionele Landbouw Voorzitter

Huub van der Maat

Vakgroep Multifunctionele Landbouw Lid

Karolien Hupkes

Vakgroep Multifunctionele Landbouw Lid

Linda de Groot

Vakgroep Multifunctionele Landbouw Lid

Vakgroep Paardenhouderij

Margaret Schep

Vakgroep Paardenhouderij Lid

Marieke Toonders

Vakgroep Paardenhouderij Voorzitter

Matthijs Maat

Vakgroep Paardenhouderij Lid

Vakgroep Konijnenhouderij

Henk Oonk

Vakgroep Konijnenhouderij Lid

Jacq Groenewoud

Vakgroep Konijnenhouderij Lid

Robbert Bekkers

Vakgroep Konijnenhouderij Voorzitter

Sjef Lavrijsen

Vakgroep Konijnenhouderij Lid

Vakgroep Paddenstoelen

Arjan Stello

Vakgroep Paddenstoelen Lid

Coen Verkooijen

Vakgroep Paddenstoelen Lid

Gerard Sikes

Vakgroep Paddenstoelen Lid

Peter van den Berg

Vakgroep Paddenstoelen Lid

Tom van Wijk

Vakgroep Paddenstoelen Voorzitter

Warmolt Boer

Vakgroep Paddenstoelen Lid

Vakgroep Schapenhouderij

Albert van der Ploeg

Vakgroep Schapenhouderij Lid

Saskia Duives-Cahuzak

Vakgroep Schapenhouderij Voorzitter

Sef Janssen

Vakgroep Schapenhouderij Lid

Vakgroep Pluimveehouderij

Dirk van der Sterren

Vakgroep Pluimveehouderij Lid

Jacco Wisserhof

Vakgroep Pluimveehouderij Lid

Jan Verhoijsen

Vakgroep Pluimveehouderij Lid

Kees de Jong

Vakgroep Pluimveehouderij Voorzitter

Margje Dogterom

Vakgroep Pluimveehouderij Lid

Piet Faber

Vakgroep Pluimveehouderij Lid

Vakgroep Vleeshouderij

Bas Haarhuis

Vakgroep Vleesveehouderij Lid

Dorius de Heus

Vakgroep Vleesveehouderij Lid

Geert Rutten

Vakgroep Vleesveehouderij Lid

John van Can

Vakgroep Vleesveehouderij Waarnemend Voorzitter

Luc Packbier

Vakgroep Vleesveehouderij Lid