Vakgroepbestuurders

Vakgroepbestuurders

Ad Bink

Vakgroep Melkgeitenhouderij Lid

Adrie Bossers

Vakgroep Akkerbouw Lid

Albert van der Ploeg

Vakgroep Schapenhouderij Lid

Antonio van Beek

Vakgroep Vollegrondsgroente Lid

Arie Kool

Vakgroep Konijnenhouderij Voorzitter

Arjan Monteny

Vakgroep Multifunctionele Landbouw Voorzitter

Arjan Stello

Vakgroep Paddenstoelen Lid

Carlo Veeger

Vakgroep Schapenhouderij Lid

Caroline Janssen – Michels

Vakgroep Bomen, Vaste Planten en Zomerbloemen Lid

Dirk Jan Beuling

Vakgroep Akkerbouw Lid

Dorius de Heus

Vakgroep Vleesveehouderij Lid

Edwin Michiels

Vakgroep Akkerbouw Lid

Eline Vedder

Vakgroep Melkveehouderij Lid

Eric Hubers

Vakgroep Pluimveehouderij Voorzitter

Fije Visscher

Vakgroep Kalverhouderij Lid

Gerard Sikes

Vakgroep Paddenstoelen Lid

Hendrik Jan ten Cate

Vakgroep Akkerbouw Lid

Henk Oonk

Vakgroep Konijnenhouderij Lid

Henk Raaijmakers

Vakgroep Bomen, Vaste Planten en Zomerbloemen Voorzitter

Henk van Roekel

Vakgroep Melkgeitenhouderij Lid

Herman Bakhuis

Vakgroep Melkveehouderij Lid

Herman Keurhorst

Vakgroep Kalverhouderij Lid

IJsbrand Snoeij

Vakgroep Biologische Land- en Tuinbouw Voorzitter

Ilse Limpens

Vakgroep Paardenhouderij Lid

Inge van Schie-Rameijer

Vakgroep Melkveehouderij Lid

Irene Peltjes

Vakgroep Vleesveehouderij

Jaap Maarsingh

Vakgroep Pluimveehouderij Lid

Jaap van Wenum

Vakgroep Akkerbouw Voorzitter

Jan van Leeuwen

Vakgroep Bomen, Vaste Planten en Zomerbloemen Lid

Jan Veltmans

Vakgroep Bomen, Vaste Planten en Zomerbloemen Lid

Jan Verhoijsen

Vakgroep Pluimveehouderij Lid

John Stemkes

Vakgroep Vollegrondsgroente Lid

John van Can

Vakgroep Vleesveehouderij Lid

Joris van der Doelen

Vakgroep Kalverhouderij Lid

Jos Mans

Vakgroep Pluimveehouderij Lid

Jos Tolboom

Vakgroep Melkgeitenhouderij Voorzitter

Jos Verstraten

Vakgroep Melkveehouderij Lid

Kees van Herk

Vakgroep Kalverhouderij Lid

Klaas Schenk

Vakgroep Akkerbouw Lid

Linda Janssen

Voorzitter Producenten Organisatie Varkenshouderij

Marcel Scholtens

Vakgroep Akkerbouw Lid

Marco Schrotenboer

Vakgroep Pluimveehouderij Lid

Marieke Toonders

Vakgroep Paardenhouderij Voorzitter

Mariska Timmerman – Bosman

Vakgroep Kalverhouderij Lid

Martijn Pijnenburg

Vakgroep Edelpelsdierhouderij Voorzitter

Matthijs Maat

Vakgroep Paardenhouderij Lid

Niels Zuurbier

Vakgroep Vollegrondsgroente Voorzitter

Patrick Geukemeijer

Vakgroep Schapenhouderij Lid

Peter Berghuis

Vakgroep Akkerbouw Lid

Peter van de Berg

Vakgroep Paddenstoelen Lid

Piet Faber

Vakgroep Pluimveehouderij Lid

Piet Wisse

Vakgroep Kalverhouderij Lid

Pieter Evenhuis

Vakgroep Akkerbouw Lid

Pipie Smits van Oyen

Vakgroep Biologische Land- en Tuinbouw Lid

Remco Beekers

Vakgroep Bomen, Vaste Planten en Zomerbloemen Lid

Ria Derks

Vakgroep Melkveehouderij Lid

Robbert Bekkers

Vakgroep Konijnenhouderij lid

Robert van Meer

Vakgroep Vollegrondsgroente Lid

Sander Hendrikx

Vakgroep Bomen, Vaste Planten en Zomerbloemen Lid

Sander Tuitert

Vakgroep Konijnenhouderij Lid

Saskia Duives-Cahuzak

Vakgroep Schapenhouderij Voorzitter

Sef Janssen

Vakgroep Schapenhouderij Lid

Silvia de Rouw

Vakgroep Vleesveehouderij Lid

Tom van den Hurk

Vakgroep Melkgeitenhouderij Lid

Tom van Wijk

Vakgroep Paddenstoelen Voorzitter

Warmold Boer

Vakgroep Paddenstoelen Lid

Wil Meulenbroeks

Vakgroep Melkveehouderij Voorzitter

Wilco Brouwer de Koning

Vakgroep Melkveehouderij Lid

Wim Thus

Vakgroep Kalverhouderij Voorzitter

Wouter Hartendorf

Vakgroep Vleesveehouderij Voorzitter